• AANBOD
  • DIENSTVERLENING
  • OVER DE MIK
  • GOED GEMIKT
  • CONTACT

ZOEKPROFIEL

  • AANBOD
  • DIENSTVERLENING
  • OVER DE MIK
  • GOED GEMIKT
  • CONTACT

ZOEKPROFIEL

Agidens Automation huurt laatst beschikbare kantoorruimte aan Stationspark 1000 in Sliedrecht

Agidens Automation huurt laatst beschikbare kantoorruimte aan Stationspark 1000 in Sliedrecht

Agidens Automation, onderdeel van de internationaal opererende Agidens-groep, heeft onlangs een huurovereenkomst getekend voor de huur van circa 600 m² kantoorruimte gelegen op de 1e verdieping van het kantoorgebouw aan Stationspark 1000 in Sliedrecht. Met deze nieuwe locatie onderstreept Agidens haar ambitie om de activiteiten in Nederland verder uit te bouwen.

Met meer dan 75 jaar ervaring en vestigingen in zowel Nederland als België is Agidens gespecialiseerd in industriële procesautomatisering voor sectoren als food, life sciences en (petro)chemie. Het bedrijf levert turnkey automatisering, digitale oplossingen en validaties, steeds met een sterke focus op efficiëntie, innovatie en veiligheid.

Met de verhuur aan Agidens is het compleet gerenoveerde Stationspark 1000 nu volledig verhuurd. Naast eigenaar ABB Bouwgroep zijn de andere huurders van het gebouw Orangebag.nl B.V., Florys Financieel & Fiscaal B.V. en Lyreco Nederland B.V.

Het gebouw is recent bekroond met het BREEAM-NL In-Use certificaat Very Good. Deze duurzaamheidsclassificatie onderstreept de inzet van ABB Bouwgroep voor energiezuinig en toekomstbestendig vastgoed. Het certificaat bevestigt dat het gebouw voldoet aan hoge standaarden op het gebied van milieuprestaties, gezondheid en gebruikskwaliteit.

De Mik Real Estate Partners B.V. bracht de verhuur namens de eigenaar, ABB Bouwgroep, tot stand.

De Mik Real Estate Partners B.V.

Lichtenauerlaan 140 (Brainpark II)

3062 ME Rotterdam

010 - 453 03 03

info@mik.nl

Snelle links

Aanbod

Dienstverlening

Goed gemikt

Vacatures

Contact

© 2025 De Mik
Privacy verklaringDisclaimer